ikinci el televizyon alan yerler

Televizyon Alan Yerler

Televizyon Alan Yerler olarak bilinen firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde ikinci el veya sıfır kapalı kutu televizyonlarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el veya sıfır televizyonlarınızı markasını ve model numarasını bizlerle paylaşmanız yeterli olacaktır. Bizler ürünleri inceledikten sonra bir araştırma yaptıktan sonra ortalama bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde Televizyon Alan Yerler olarak bulunduğunuz konuma gelerek en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız.

televizyon alan yerler
televizyon alan yerler

Arçelik, Beko, Vestel, Axen, Awox, Samsung, LG, Philips, Sunny, Grundig, Seg, Sony, TCL, Toshiba, Regal, Altus, Hı-Level olmak üzere tüm marka ve model Lcd ve Led televizyonlarınızı nakit olarak satın almaktayız. Aynı zamanda Marka ve model ayrımı yapmamaktayız. Sadece Televizyon satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlarımız mevcuttur. Televizyon Alan Yerler olarak bu hususlarımızı siz değerli müşterilerimize belirtmek isteriz.

İkinci El Televizyon Alan Yerler

İkinci El Televizyon Alan Yerler olarak ikinci el televizyon satın alırken dikkat ettiğimiz bu hususlar siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. Çünkü bu hususlara uymadığı sürece ne yazık ki ikinci el televizyonlarınızı satın alamamaktayız.

  1. Ekranında herhangi çatlak veya kırık olduğu takdirde satın alamıyoruz.
  2. İç Panelde yanık veya kırık var ise alamıyoruz.
  3. Daha önceden tamir görmüş ise alamıyoruz.
  4. Herhangi bir problemi var ise satın alamıyoruz.

İkinci El Televizyon Alan Yerler olarak yukarıda yazan maddeler mevcut ise ne yazık ki satın alamamaktayız. Böylelikle Televizyon satmadan önce mutlaka bizlerden fiyat bilgisi alın, değerinde aşağıya satmayın.

ikinci el televizyon alan yerler
ikinci el televizyon alan yerler

Televizyon Satmak İstiyorum

Televizyon Satmak İstiyorum, Televizyon Nereye Satabilirim, Televizyon kimler alır, Televizyon kime satabilirim, ikinci el televizyon alanlar, 2 el tv alan yerler, ikinci el tv alanlar, Sıfır Televizyon Alan Yerler, led tv alanlar, ikinci el led tv alanlar olarak sormak istediğiniz tüm sorularınızı bizleri 0539 723 50 50 numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Unutmayın ki Berol Ticaret olarak sizlere artık çok daha yakınız. Fakat Firmamız İkinci El Eşya Alan Yerler olarak 32 senedir siz değerli müşterilerimize Ev Eşyaları, Ofis Eşyaları ve Antika üzerine hizmet vermektedir. Artık Sosyal Medya hesapları üzerinden sizlere hizmet vermekteyiz.

Aramak İçin Tıklayın