Buzdolabı Alan Yerler

Buzdolabı Alan Yerler olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimizin ikinci el veya sıfır kapalı kutu beyaz eşyalarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satınb almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el veya sıfır kapalı kutu beyaz eşyalarınızın modellerini bizlere whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler ürünlerinizi inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde adresinize kadar gelerek satın almaktayız.

Buzdolabı Alan Yerler
Buzdolabı Alan Yerler

Buzdolabı Alan Yerler olarak çok eski olmamak şartıyla ve arızalı olmamak şartıyla tüm ikinci el Buzdolaplarını değerinde satın almaktayız. Bosh, Arçelik, Beko, Vestel, Samsung, Lg, Siemens, Altus, Profilo, Hoover, Hotpoint, Regal, Miele olmak üzere tüm ikinci el ve sıfır olmak üzere değerinde satın almaktayız. 30 Dakika içerisinde bulunduğunuz konuma gelerek satın alma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Unutmayın ki sadece beyaz eşya değil İkinci El Eşya Alan Yerler olarak da hizmet vermekteyiz. Tüm ikinci el ev eşyalarınızı ve ofis eşyalarınızı satın almaktayız.

Aramak İçin Tıklayın İkinci El Eşya Alanlar Maltepe Spotçu Bahçelievler Spotçu Beylikdüzü Spotçu Esenyurt Spotçu Kadıköy Spotçu