antika alanlar

Antika Alanlar

Antika Alanlar olarak bilinen firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde antika eşyalarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Bu yazımızda siz değerli müşterilerimize ürün alımını nasıl gerçekleştirdiğimizi, hangi ürünleri satın aldığımızı, bizleri neden tercih etmeniz gerektiğini bu yazımızda sizleri bilgilendireceğiz. Antika Alanlar olarak her eski ürünün antika olmadığını ve internette yazan fiyatlarla alakası olmadığını sizlere açıklamak isteriz. Örneğin bir dikiş makinesi internette 100.000 tl gibi çok uçuk bir rakam çıkarken bizler aynı ürünü 400-500 tl satmaktayız. Onun için lütfen bizler fiyat verdikten sonra o fiyatlara satmam, siz enayimi arıyorsunuz gibi sorularla karşılaşmaktayız. O zaman 100.000 tl internette satmaya çalışan arkadaşa satmaya çalışabilirsiniz. Bunun gibi bir çok örnek sunabiliriz.

antika alanlar
antika alanlar

Antika Alanlar olarak yukarıda belirtiğimiz gibi eski ürünlerin hepsi antika ürün olarak sayılmaz. Antika ürün olabilmesi için çok az bulunan bir ürün olması ve 100 seneyi aşmış bir ürün olması gerekmektedir. Diğer bir konumuz olan ürün alımını nasıl gerçekleştirdiğimiz açıklayacağız.

Antika Alan Yerler

Antika Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizden antika ürünleri nasıl satın aldığımızı satın alırken nelere dikkat ettiğimizi açıklamak isteriz.

 1. Satmak istediğiniz antika eşyalarınızı belirleyin.
 2. Daha sonradan satmak istediğiniz antika eşyalarınızın fotoğraflarını çekin.
 3. Çektiğiniz fotoğrafları 0539 723 50 50 no’lu numaramıza Whatsapp üzerinden resimleri gönderin.
 4. Bizler gönderdiğiniz resimleri inceledikten sonra ortalama bir fiyat bilgisi vermekteyiz.
 5. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde bulunduğunuz konuma gelerek satın almaktayız.

Antika Alan Yerler olarak satın alma sürecini siz değerli müşterilerimize belirttik. Antika Alım Satım işlemini 55 senedir. Dededen toruna gibi uzun bir süreç içerisinde devam etmekteyiz. Bizleri amacı siz değerli müşterilerimizin elinde bulunan antika eşyaları değerinde satın alarak ve antika meraklılarına ulaştırmaktır. Antika Eşyalarınızı satmadan önce mutlaka bizlerden fiyat bilgisi alın.

antika alan yerler
antika alan yerler

Antika Eşya Alanlar

Antika Eşya Alanlar olarak hangi tür antika eşyalar aldığımızı sizlere belirtmek isteriz. Antika eşyalarınızı değerinden aşağı satmamak için sizlere yardımcı olmaktayız.

 1. Antika Mobilya
 2. Antika Koltuk Takımı
 3. Antika Gümüşlük
 4. Antika Objeler
 5. Antika Halılar
 6. Antika Radyo
 7. Antika Pikap ve Gramafon
 8. Plak
 9. Antika Aksesuar

yukarıda belirttiğimiz tüm antika ürünleri satın almaktayız. Antika Mobilya da biraz seçici davranmaktayız. Çünkü artık evlerin küçülmesiyle birlikte bizim bazı kaba ve büyük mobilyaları satmakta zorluk çekmekteyiz. Onun için ne yazık ki alımını yapamamaktayız. Antika Eşya Alanlar olarak bizlere Whatsapp üzerinden fotoğraflarını göndermeyi unutmayın. 0539 723 50 50 numaramızı aramanız yeterli olacaktır.

Antika Eşya Alanlar
Antika Eşya Alanlar

Antika Satmak İstiyorum

Antika Satmak İstiyorum, Antika Eşya Satmak İstiyorum , Antika Nereye Satabilirim, Antika eşya nasıl satabilirim, antika kime satabilirim, Antika kimler alır, antika satın alan yerler, antika alanlar olarak sormak istediğiniz tüm soruları bizleri arayarak yardımcı olmaktayız. Google üzerinde ikincielesyaalanyerler.net üzerinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Aramak İçin Tıklayın